Körkortspaket

Trafikskola i Stockholm | Körkortspaket

Våran trafikskola i Stockholms alla körkortspaket. Vi har valt att utforma 9 stycken olika sorters körkortspaket där 5st av körkortspaketen har skolan valt att kalla för just körkortspaket och 4 st för multipaket. Våra körkortspaket innehåller endast körlektioner från 5st lektioner upp till och med 25 st, med tillgång till elevcentralen, mer information om vad elevcentralen innebär följ länken elevcentralen. I trafikskolans multipaket ingår det körlektioner även där men från 10st upp till 25st körlektioner. I dessa körkortspaket ingår det även elevcentralen premium exakt vad det innebär med premium respektive utan premium an ni läsa under samma länk det vill säga elevcentralen. Det som även ingår i multipaketen är att du får låna bil till uppkörningen och även riskutbildning 2. För att genomföra ett köp av något av körkortspaketen alternativt se priser klicka på respektive länk nedan. För att få en översikt över priserna för alla paket så kan ni gå in på prislistan.

Körkortspaket

Multipaket