TESTLEKTION

En testlektion använder vi på Eriksdals trafikskola för att kolla hur pass duktig du är på att köra bil. Trafikskolan på Södermalm går igenom steg för steg alla delmoment för att se hur långt du har kommit i din körkortsutbildning.

Vi på våran trafikskola i Stockholm kommer även genom denna testlektion ge dig information om det finns något som vi anser att du skulle behöva träna mer på. Detta är i syfte för att du ska ha dom bästa förutsättningarna för att klara din uppkörning och få ditt körkort.

Du kan boka en testlektion via formuläret alternativt ringa till trafikskolan på nummer 0739942785

En testlektion varar i 60 minuter, ordinarie pris för en testlektion på våran trafikskola är 850:- så passa på att boka denna testlektion nu när vi har halva priset.

Trafikskola i Stockholm Södermalm

425

BOKA TESTLEKTION